WYSTAW OPINIE

Znalazłam ulotkę Center Finanse pod adresem zamieszkania i bardzo pilnie potrzebowałam gotówki na nieprzewidziane wydatki. Jeszcze tego samego dnia udałam się do placówki w Grudziądzu a tam bardzo miłe Panie pomogły mi w błyskawicznym czasie uzyskać pożyczkę, cała procedura trwała z 10 minut i wcale nie potrzebowałam zabierać ze sobą wielu dokumentów. Kilka minut po wyjsciu, dostałam sms z banku, a pieniążki były już na moim koncie.

Pani Helena K.
Pożyczka gotówkowa

To była dośc trudna sytuacja w której się znalazłem, kłopot z obecnym leasingiem spowodował, że trzeba było samochód wykupić gdyż nie można było dokonać cesji. Doradca Center Finanse sprawnie przeprowadził procedurę przyspieszonego wykupu a także zajął się późniejszym leasingiem zwrotnym. Decyzje o leasingu otrzymałem jeszcze tego samego dnia, a wszystkie formalności załatwione zostały w dwa dni robocze. Doświadczenie oraz wiedza doradcy na najwyższym poziomie. Polecam !

Marcin EKO - MART
Leasing, leasing zwrotny

Jestem zadowolona z obsługi. Raty są dogodne do spłaty. Dokonałam korzystnej konsolidacji moich pożyczek i teraz mam jedna niższą ratę.

B. Tadajewska
Pożyczka pozabankowa

Bardzo szybka decyzja. Mimo negatywnej historii kredytowej otrzymałam 6 tysięcy zł.

Grazīna Zaw...
Gotówka

Przyjemna obsługa, oferta dopasowana do moich potrzeb finansowych. Panie zawsze uśmiechnięte i przyjemne. Korzystne konsolidacje i niska rata. Zawsze otrzymuję miły drobiazg do zawartej umowy. Serdecznie polecam innym.

Maria W.
Produkt gotówkowy

Bardzo dobry kontakt z obsługą biura. Pomimo że jestem z Torunia, przedstawiciel firmy przyjechał do mnie z dokumentami, a pożyczkę dostałam bez problemu. Oferta była atrakcyjna z niską ratą.

Zofia C.
Pożyczka pozabankowa

Jestem bardzo zadowolona z usług. Pożyczka została przyznana w dosłownie pięć minut. Panie z biura zawsze uśmiechnięte i pomocne ! Będę polecała znajomym.

Teresa Z.
Pożyczka pozabankowa
Top